درباره هلدینگ گروه صنعتی انتخاب

گروه صنعتی انتخاب از سال 1360 با تولید لوازم خانگی کوچک مانند پنکه، ساعت دیواری، فندک و … در کارگاه‌های تولیدی متولد شد. از شروع کار تولید تا به امروز محصولات متنوعی از لوازم خانگی در کارخانه‌های گروه انتخاب تولید شدند. از بین آن‌ها می‌توان به تولید مدل‌های متنوع یخچال فریزر ساید بای ساید، اجاق گاز، مایکروویو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، تلویزیون و جاروبرقی اشاره داشت.

دنیای انتخاب، دنیایی بدون مرز است!

تغییرات چالش‌برانگیز در گروه انتخاب، منجر به نوآوری و رشد پایدار می‌شود. این اتفاق بر روی بخش‌های مختلف اجتماع تاثیرگذار بوده و در هر مرحله با توجه به نیاز مشتری، چالش‌های جدیدتری را هم در این مسیر طلب می‌کند.

ما نگاهمان را از روی این هدف برنمی‌داریم، برای ساختن فردایی روشن، باهم، قدرتمندتر هستیم…

ماموریت ما

تمامی تلاش ما ایجاد حس اعتماد از خرید لوازم خانگی سنگین به صورت اینترنتی است. ما می‌خواهیم روند انتخاب محصول توسط خریدار را تا حد ممکن آسان کنیم. برای این کار برنامه و هدف بلند مدتی را در نظر گرفته‌ایم تا با تغییر نیاز خریدار، اجرای هر کدام را به کار گیریم.

مسئولیت ما با خرید آسان مشتری به پایان نمی‌رسد؛ برای ادامه راه، به وفادار کردن مشتریانمان فکر می‌کنیم. ارسال کالا و نصب آن و ارائه ضمانت محصول بخشی از خدمات پس از فروش ماست. نیروهای پشتیبانی ما با شماره «1699» هر روز هفته پاسخگوی سوالات مشتریان هستند.

ارزش‌ها و خدمات یاسیان

v     فروش محصولات از برندهای اسنوا، دوو و بُست که توسط گروه صنعتی انتخاب تولید می‌شوند. خرید از این سایت به منظور خرید از صاحب اصلی برند بدون وجود واسطه است.

v      فروش سازمانی محصولات لوازم خانگی از دسته‌بندی‌های متنوع (یخچال فریزر ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، تلویزیون، جاروبرقی، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی)

v      فروش محصول با تسهیلات و تخفیفات ویژه به سازمان‌ها

v      خرید محصولات با قیمت‌های ویژه طبق قرارداد سازمانی

v      ارسال کالا به سراسر کشور از انبارهای متعدد منطقه‌ای، که باعث می‌شود کالا در کمترین زمان ممکن در هرکجای ایران که باشید به دست شما برسد.