پیرو تفاهم‌نامه فی‌مابین دانشگاه علوم پزشکی تهران و شرکت یاسیان جهت فروش محصولات اسنوا از طریق وب‌سایت entekhab.org لطفا به توضیحات زیر توجه فرمایید.

نحوه سفارش‌گذاری و خرید کالا

 1. ارسال اطلاعات متقاضی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران به بانک مهر ایران جهت اعتبارسنجی
 2. ایجاد پروفایل کاربری در وب‎‌سایت انتخاب و تخصیص اعتبار و اطلاع‌رسانی توسط پیامک به متقاضیان تایید شده
 3. خرید با اعتبار موجود در پروفایل و در صورت نیاز پرداخت مابه‌التفاوت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب‌سایت توسط کاربران
 4. اعلام مشخصات خریدار و اطلاعات پرداخت به بانک مهر ایران توسط گروه صنعتی انتخاب
 5. ارسال پیامک تایید تسهیلات توسط بانک مهر ایران به متقاضی (لازم است متقاضی بر روی لینک ارسال شده در پیامک کلیک کرده و تسهیلات خود را تایید نماید).
 6. ارسال پیامک واریز تسهیلات توسط بانک مهر ایران به متقاضی
 7. مراجعه خریدار به وبسایت و شارژ کیف پول اعتباری توسط اطلاعات موجود در پیامک بانک مهر ایران، مطابق با مبلغ خرید
 8. بررسی اطلاعات سفارش و پرداخت توسط گروه صنعتی انتخاب و ارسال محصولات خریداری شده به آدرس موردنظر

موارد قابل توجه

 • در صورت پرداخت تسهیلات کالا‌کارت به متقاضیان، ایشان می بایست در سر رسید نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات اقدام نمایند و عدم خرید و یا عدم استفاده از کالا کارت، نافی تعهد پرسنل دارنده کالا کارت به پرداخت اقساط تسهیلات اعطایی در سر رسید نخواهد بود.
 • لطفا توجه داشته باشید، خرید و استفاده از کارت اعتباری بانک مهر ایران فقط برای 1 بار امکان پذیر خواهد بود، بعد از خرید، موجودی کیف پول شما صفر خواهد شد؛ بنابراین لازم است تمامی کالاهای مورد نظر خود را در 1 سفارش ثبت کنید.
 • امکان درج 2 آدرس مختلف برای 1 سفارش جهت ارسال کالا وجود ندارد.
 • پرداخت اقساط به عهده متقاضی می‌باشد.
 • جهت هرگونه سوال و رفع مشکل پیرامون وب‌سایت و خرید کالا، با شماره پشتیبانی گروه انتخاب 1699 یا شماره 09023502806 (جناب آقای اسدی) تماس حاصل فرمایید.

پرسش‌های متداول

هزینه ارسال کالا به صورت رایگان، تا درب ساختمان انجام خواهد شد.

برای تغییر کلمه عبور فعلی، بعد از ورود به پنل کاربری، به قسمت اصلاح و تکمیل پروفایل مراجعه کنید. در قسمت تغییر گذرواژه، رمز فعلی و رمز جدید خود را وارد کرده و دکمه ذخیره تغییرات را بزنید.