اخبار

پروژه زوج مهر؛ امضاء قرارداد همکاری گروه انتخاب و بانک تجارت

مراسم امضاء قرارداد همکاری گروه انتخاب و بانک تجارت
«زوج مهر» یاور زوجین جوان برای تهیه اقلام لوازم خانگی

محصول جدید زوج مهر با همکاری گروه انتخاب و بانک تجارت در راستای حمایت از زوجین و تسهیل روند خرید لوازم خانگی رونمایی شد.
انعقاد قرارداد همکاری گروه انتخاب و بانک تجارت و رونمایی از طرح زوج مهر دوشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰ در محل بانک تجارت برگزار شد.

در این مراسم، آقای محمدرضا دیانی با اشاره به اینکه زوج مهر به عنوان خلق یک محصول جدید و ابزاری برای پوشش کاستی‌های زوج‌های جوان در آغاز زندگی مشترک است، اظهار کرد: این طرح یا کارت‌های اعتباری در کشور ما به جایگاه واقعی خود نرسیده، درحالیکه اینگونه اقدامات می‌تواند بستر مهم و مثبتی را در زمینه تامین اقلام بادوام منزل مهیا ‌کند. گروه انتخاب نیز همواره در تلاش بوده تا در این عرصه اقدامی موثر و ماندگار داشته باشد و از سال‌های گذشته نیز در این عرصه فعال شده است.
وی افزود: از این رو می‌توان گفت گروه انتخاب در این حوزه بی‌نظیر عمل کرده است، زیرا علاوه بر فراهم کردن ابزارهای لازم برای توسعه در این بخش، تکمیل‌ترین سبد کالایی لوازم خانگی را نیز در اختیار مردم و مشتریان قرار داده است.

 

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب ادامه داد: طرح‌های حمایتی همچون کارت‌های اعتباری به عنوان یکی از مسئولیت‌های اجتماعی گروه انتخاب به مردم ارائه می‌شود؛ زیرا این انتظار از سوی نظام و مردم از ما وجود دارد که در چنین عرصه‌هایی حضور داشته باشیم.
وی در پایان تاکید کرد: تولیدات و محصولات لوازم خانگی گروه انتخاب از نظر کیفیت و زیبایی، قابلیت رقابت با نمونه‌های خارجی را دارد و از سوی مردم نیز با استقبال قابل توجهی رو به رو است، و امید دارم با امضای این تفاهمنامه، در زمینه رفع مشکلات و کاستی‌های زوجین برای تامین خرید لوازم خانگی گامی موثر برداشته شود.

لزوم همکاری ارگان‌های مربوطه با طرح زوج مهر

هادی اخلاقی، مدیر عامل بانک تجارت نیز در ادامه این نشست گفت: در بخش لوازم خانگی با توجه به شرایط اقتصادی فعلی برخی محصولات برای اقشار مختلف جامعه در نظر گرفته شده است و اهمیت این تفاهمنامه به دلیل تامین بخش قابل توجهی از نیاز جامعه برای خرید محصولات لوازم خانگی از سریعترین و به صرفه‌ترین مسیر ممکن است. برای بانک نیز از بُعد مسئولیت اجتماعی بسیار قابل توجه و اهمیت است.
وی افزود: اما برای اینکه این اقدام پایداری بیشتری داشته باشد، لازم است ارگان‌های مربوطه هم در این زمینه ورود کنند. این فرصت بسیار خوبی است که بانک تجارت در کنار مجموعه خلاق و خوشنام انتخاب قرار گیرد.

طرح زوج مهر با هدف تسهیل امر ازدواج و ارائه تسهیلات به زوج های جوان جهت تامین جهیزیه و مایحتاج زندگی طراحی شده است.
در طرح زوج مهر خریداران، کالای مورد نظر خود را از گروه انتخاب، ارائه دهنده سبد کاملی از محصولات شامل ساید بای ساید، یخچال، فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون از برندهای “اسنوا” “دوو” و “بست” با گارانتی معتبر و حمل رایگان تا درب منزل خریداری می‌کنند.


‏‎از مزایای مهم طرح زوج مهر می‌توان به ارائه این طرح بر بستر آنلاین جهت تسهیل روند دریافت این تسهیلات و همچنین امکان پیش‌خرید و تحویل محصول پس از طی فرآیند خرید اشاره کرد.
در این طرح، گیرندگان وام قرض‌الحسنه ازدواج از بانک تجارت می‌توانند با مراجعه به سایت entekhab.org/zojemehr ثبت‌نام و با تکمیل پروفایل کاربری خرید به نام گیرنده وام قرض الحسنه ازدواج نسبت به خرید کالا حداقل به میزان 450 میلیون ریال و پرداخت وجه کالا با کارتی که مبلغ وام قرض الحسنه ازدواج به آن واریز شده، اقدام کنند.
همچنین در ادامه نیز متقاضیان با ارائه رسید خرید کالا به شعبه‌ای که وام قرض الحسنه ازدواج از آن دریافت شده نسبت به ثبت درخواست و دریافت تسهیلات مرابحه ۳۰۰ میلیون ریالی، با بازپرداخت ۳۶ ماهه و نرخ سود ۱۵ درصد با رعایت قوانین و دستورالعمل‌های بانکی اقدام خواهند کرد.
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی گروه انتخاب یا بانک تجارت به آدرس tejaratbank.ir و مرکز ارتباط مشتریان گروه انتخاب به شماره ۱۶۹۹ مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید